OP SLAVIA – LD VRŠOVICE 6:0

Sešívání předvedli v posledním domácím zápase podzimní části sezóny přesvědčivý výkon, když přehráli soupeře vysoko 6:0.

Výsledek se ovšem nerodil zcela hladce. Hosté se od začátku utkání zaměřili na pečlivou obranu a v poločase se šlo do šaten za stavu 1:0 pro domácí, když hostujícího brankáře propálil pouze Michal Koman. Ve druhém poločase se již slávisté začali prosazovat výrazněji a po další brance Michala Komana se trefili i Petr Kučera, David Valenta, Michal Bíža a Vítek Lebeda. Zápas tak skočil jednoznačným výsledkem 6:0, kdy zejména ve druhém poločase červenobílí na hřišti doslova dominovali.

Další zápas sehraje  OP Slavia v pondělí 10. 10. 2016 v 19:00 hod. v Šeberově proti týmu Neutrino