POMOZTE SLAVII K POSTUPU PŘES FERENCVÁROSI TC

Fotbalisté Slavie nastoupí v úterý 10. 8. 2021 od 19:00 v odvetném utkání 3. předkola Ligy mistrů proti maďarskému týmu Ferencvárosi TC. V prvním utkání bohužel Slavia prohrála 0:2 a ztížila si tak možný postup do další fáze o Ligu mistrů

Právě teď je důležitá podpora všech slávistů na stadionu, proto vyzýváme všechny přátele Slavie aby využili své permanentní vstupenky nebo si zakoupili běžné vstupenky na utkání 3. předkola Ligy mistrů a hnali sešívané v zápase za postupem!

Jak se na stadion dostat?

Držitel permanentní vstupenky

  • Očkovaný nebo s prodělanou nemocí COVID-19 v méně než 180 dnech: Na ticketportálu vyplnit jednoduchý formulář u své permanentky a poté jen přijít na pokladny v Edenu a předložit permanentní vstupenku, doklad totožnosti a certifikát o očkování nebo potvrzení o prodělané nemoci.
  • Dítě do 6 let: Zástupce pouze přijde na pokladny v Edenu a ověří permanentní vstupenku.
  • Neočkovaný: Na ticketportálu si vyzvedněte voucher a přijďte na pokladny si ověřit test s voucherem, potvrzením o testu a dokladem totožnosti.

Nepermanentkář

  • Očkovaný nebo s prodělanou nemocí COVID-19 v méně než 180 dnech: nepermanentkář si zakoupí voucher přes Ticketportál. Následně si přijde ověřit očkování nebo potvrzení o prodělané nemoci na pokladny v Edenu.
  • Neočkovaný: Bohužel v souladu s usnesením vlády ČR (vyhrazená kapacita) není aktuálně možnost vstupu na stadion.

Nezapomeňte, že členové Odboru přátel Slavie mají nárok na slevu ze vstupného ve výši 10%. Sleva se uplatní pouze online přes Ticketportál. Slevový kód naleznete na našem Portálu přátel Slavie.

PODROBNÉ INFORMACE NALEZNETE NA WWW.SLAVIA.CZ

článek nebyl redakčně upraven

One thought on “POMOZTE SLAVII K POSTUPU PŘES FERENCVÁROSI TC

  1. Tomáš Zachat

    Dobré info! Budu tam, jako vždy. Řvát budu jako pavián. Dáme to! V sektoru 108 snad bude i valná hromada jako na Seville! My jsme ten klub, který má zvuk – Jsme Slávie!! TZ

    Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..