POZVÁNKA na schůzku zástupců odboček Odboru přátel v Praze 10. 11. 2013

Milí přátelé! I v letošní sezóně chceme pokračovat v tradičních schůzkách zástupců odboček Fotbalového oddílu SK SLAVIA PRAHA – Odbor přátel (dále jen FO-OP, popř. OP) před některým z domácích zápasů. Je pravda, že situace je trochu složitější, hlavně při hledání času a prostoru. Je stále těžší najít termín neprázdninového víkendového zápasu se solidní dobou začátku. Sami víte, jaké „šachy“ jsou trvale prováděny s termínovou listinou. Snad se to ale i pro letošek podaří.

Dovolujeme si Vás tedy pozvat na schůzku zástupců odboček OP před utkáním SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno (výkop v 17:00 hod.), která se uskuteční v neděli 10. 11. 2013 od 14:00 hod. v klubu Mirka Huptycha. Klub se nachází v prostorách oddílu SK Slavia Praha – pozemní hokej východně od Eden arény (přístup z Vladivostocké ul., podrobnější popis uveden níže).

Hlavními tématy bude zhodnocení činnosti OP, jeho postavení uvnitř SK Slavia Praha i mezi fanouškovskými hnutími v rámci SK Slavia Praha – fotbal, a.s. Dozvíte se informace o připravovaném novém čísle ČBL i o funkci našich webových stránek i o dalších záměrech nově složeného výboru. V neposlední řadě se těšíme i na Vaše informace o činnosti na jednotlivých odbočkách! Zhodnotíme krátce i letošní Setkání a zmíníme se i o záměrech pro ročník příští, kdy se postupně realizuje myšlenka spojit oslavy 50 let OP se Setkáním, které by se tentokrát odehrálo v Praze! Věříme, že naše pozvání přijmou i zástupci vedení SK Slavia Praha – fotbal, a.s.

   V případě, že by došlo ke změně stanoveného termínu zápasu, sledujte další informace!!!

            Závěrem slíbený přesný popis cesty na místo konání schůzky. Ti z Vás, kteří například navštěvují tradiční silvestrovská derby Slavia – Sparta, se budou orientovat nejlépe. Na umělou trávu, kde se derby odehrává, přímo navazuje směrem k železniční trati hřiště pozemního hokeje (vlevo je tribuna atletického stadiónu) a na konci přístupové cesty je podlouhlá budova šaten a restaurace pozemního hokeje (zde také bude možné občerstvení). Za ní pak (ještě blíže k trati) je trochu skryta budova zmiňovaného Klubu Mirko Huptycha (mimo jiné dlouholetého prezidenta celé SK Slavia Praha). Při příjezdu  tramvají (č. 7, 22, 24) vystoupíte ve stanici Kubánské náměstí a vydáte se směrem k halovému komplexu SK Slavia Praha, jehož hlavní vchod bude přímo před Vámi. Vlevo je hokejová hala, vpravo pak cesta k hotelu Slavia, kterou využijete. Brzy uvidíte tréninková hřiště a za nimi obrysy fotbalové Eden arény. Před hotelem zahnete doleva a na konci cesty podél obou hřišť dojdete k areálu pozemního hokeje, na jehož konci je uvedené místo schůzky.

Těšíme se na setkání s Vámi! Ať žije Slavia!

Ing. Martin Krob, v.r.                                  RNDr.Michal Dobiáš, v.r.

 předseda FO-OP                           člen výboru FO-OP pro práci s odbočkami