Setkání slávistů v Bělé pod Bezdězem

Milí přátelé slávisté, není už žádnou novinkou, že letošní celostátní setkání Odboru přátel bude letos v naší režii v Bělé pod Bezdězem. 

Celostátní setkání odboček Odboru přátel se koná v Bělé pod Bezdězem od 21. 6. 2019 do 23. 6. 2019

Věřte, že se na to moc těšíme a intenzivně pracujeme na tom, abychom pro vás připravili minimálně stejně krásné podmínky jako ti, kteří si pořadatelství vzali na bedra v letech minulých.

Nejnovější informace informace zde.

Protože čas rychle plyne, je na čase, abychom vám sdělili nějaké základní informace k organizaci společného víkendu.

Program

Už v pátek v odpoledních hodinách se uskuteční Univerzita Slavia v podání Míry Pomikala. Budeme také rádi, když se nám podaří přivézt vzácného hosta z řad osobností Slavie a uskutečníme neformální besedu. K tomu všemu poteče proudem pivo, víno, nějaká ta kořalka a samozřejmě vás ani o hladu nenecháme. Těšit se můžete na zvěřinový gulášek, řízky, tlačenku a spoustu dalších dobrot 😉. Celý páteční program se odehraje v chatové osadě Pohádka, kterou máme po celou dobu setkání pronajatou pouze a jenom pro sebe. 

V sobotu proběhne tradiční turnaj v malé kopané na fotbalovém stadionu. Po celý den bude zajištěno samozřejmě pestré občerstvení. Ti z vás, kteří nebudou aktivně hrát, se můžou těšit také na výlet po městě, jehož součástí bude návštěva místního muzea, sklárny a historické části města. Také pro děti připravujeme program, tak věříme, že si všichni přijdou na své. Ve večerních hodinách se odebereme do vedlejší Sokolovny, kde se bude konat slávistická zábava. K tanci a poslechu zahraje živá kapela. V průběhu zábavy proběhne také charitativní aukce, jejíž výtěžek poputuje do centra tělesně postižených v Mladé Boleslavi.

Ubytování

Jak jsem se už zmínil, hlavním centrem ubytování bude nově zrekonstruovaná chatová osada Pohádka. Osada disponuje celkem 30 chatkami, vždy po čtyřech lůžkách. Také úroveň společného sociálního zařízení je na velmi solidní úrovni. Na místě je možné si za drobný poplatek zapůjčit prostěradlo a povlečení na polštář. Přikrývku nebo spací pytel je třeba přivézt vlastní. Rezervaci ubytování provádějte prosím na e-mailu l.gavlak123@gmail.com. Velmi oceníme, pokud si budete rezervovat rovnou celé chatky. Individuálně prosím rezervujte jen v nutných případech. Vzdálenost mezi chatovou osadou a fotbalovým hřištěm je cca 1,3 km. Po uskutečnění rezervace vám zašleme platební pokyny a bližší informace. Počet míst je omezen, proto prosím neváhejte a zamluvte si svá lůžka včas. REZERVACI A PLATBU JE NUTNÉ PROVÉST NEJPOZDĚJI DO 31.5.2019!!! Cena ubytování je 250 Kč/osoba/noc, nebo 800 Kč/chata/noc. Za příplatek 80 Kč bude možné objednat také snídani a to jak v sobotu, tak v neděli ráno. Snídani si prosím objednávejte nejlépe rovnou s ubytováním. Číslo bankovního účtu je stejné jako v případě startovného a najdete ho v odstavci „Kontakty.“ V blízkosti chatové osady je přírodní koupaliště, zájemci tedy nenechávejte plavky doma 😉.

http://www.osadapohadka.cz/web/

Možnosti ubytování jsou v Bělé pod Bezdězem omezené, proto prosím využívejte primárně chatovou osadu.

Pokud je někdo, komu osada z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, přikládáme kontakty na další místní poskytovatele ubytování. Je třeba ovšem zmínit, že se jedná o menší subjekty, které mnoho lidí nepojmou.

Fotbalový turnaj

Fotbalový turnaj se odehraje na stadionu v Bělé pod Bezdězem. K dispozici budou 4 hřiště, hrát se bude na klasické branky 3×2 metry. Žádáme každý tým, aby si přivezl míč velikosti  5. Žádáme vás v duchu setkání, aby se týmy skládaly ze členů Odboru přátel. Za soupisku odpovídá kapitán mužstva. Apelujeme na týmy, aby soupisky odpovídaly skutečnosti. Věříme, že v tomto směru nebudeme muset řešit nějaké nepříjemnosti. Výše startovného na tým je stanovena na částku 1200 Kč. V ceně startovného je pro každého hráče 1 nápoj a klobása, každý tým obdrží také balení vody a bulletin. Každá odbočka může poskládat maximálně dvě mužstva. Účast v turnaji je na vlastní nebezpečí. Své týmy prosím registrujte na e-mailu l.gavlak123@gmail.com. Registraci týmů přijímáme nejpozději do 10.6.2019. Do tohoto data je nutné také zaplatit startovné. Děkujeme za pochopení. 

Bankovní účet pro zaslání startovného je stejný, jako pro ubytování. Do poznámky prosím uveďte název týmu/odbočky. Najdete ho níže.

Kontakty

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat moji maličkost na e-mailu l.gavlak123@gmail.com.

Telefon: 727 967 647- Lukáš Gavlák

Číslo bankovního účtu pro všechny platby: 2029821063/0800 (Antonín Vrbka), do poznámky nezapomeňte uvést název týmu a v případě ubytování vaše jméno.

Aktuality a novinky sledujte na Facebooku!:

https://www.facebook.com/events/2035116629950234/?ti=cl

Tím jsme snad učinili základním organizačním formalitám zadost.😊Těšíme se na vaši hojnou účast. Slavii zdar!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..