Informace členům Odboru přátel

Okolnosti posledních dní nás dohnaly, že musíme zveřejnit několik důležitých informací, týkající se členů Odboru přátel

 1. Přihlášení do Odboru přátel je možné osobně v sekretariátu nebo elektronicky na webu. Přihlášen je ten, který má zaplaceno. Nestačí tedy vyplnit přihlášku.
 2. Každý člen obdrží papírovou kartičku člena, která ho doprovází po mnoho dalších let. Pomocí této kartičky může uplatňovat slevy osobně na pokladnách Slavie nebo ve Fanshopu. Také každý člen obdrží plastovou kartičku. Pro letošní vstupující budou kartičky cca v květnu tohoto roku.
 3. Slevový kód člena pro elektronické využití, zejména na Ticketportal mají ti členové, kteří obdrželi kartičku za rok 2018. Připravujeme řešení aby kód dostal každý člen. Aktuálně ale nevíme kdy se tak stane.
 4. Vstupenky na zápas s FC Chelsea v Eden Aréně. Klíč distribuce vstupenek je jasně dán Slavií. Nejprve dostanou šanci permanentkáři a až následně členové fanouškovských organizací. S ohledem na známý počet permanentních vstupenek (9000) a kapacitu stadionu (19000) lze jednoduše spočítat na koho přijde řada a na koho ne.
 5. Vstupenky na zápas s FC Chelsea na Stamford Bridge. Kapacita stadionu je cca 41000 míst. Na Slavii dle předpisů bude vyčleněno 5% což je něco málo přes 2000 míst. Jak budou vstupenky distribuovány není prozatím známo a je tedy zbytečné kontaktovat Odbor přátel. Sledujte webové stránky www.slavia.cz tam se dozvíte více až to bude jasné.
 6. Odbor přátel prozatím zastavil přihlašování na zájezd do Londýna. Čekáme až budou vstupenky na zápas Slavie s Chelsea a bude určen klíč k rozdělení. Pro zvýšený zájem by se mohlo stát, že nebudeme schopni uspokojit všechny přihlášené. Mějte strpení v následujících několika dnes se rozhodne co dál.
 7. Letecký zájezd Odbor přátel nepořádá.
 8. S ohledem na zvýšený zájem o členství v Odboru přátel, mějte strpení s vyřizováním vašich požadavků. Sekretariát je aktuálně zavalen požadavky. Od 1. 1. 2019 vstoupilo do řad přátel Slavie více než 500 lidí. Od pátečního losu tak učinilo zhruba dalších 200 lidí. Váš zájem nás těší ale musíte mít strpení.

Vítáme všechny členy v Odboru přátel ať už nové nebo opět přihlášené. Jsme rádi, že Slavia dělá radost a snažíme se být dobrým partnerem Slavie. Aktuálně nás je více než 3700!

Za FOOP sepsal David Ocetník

One thought on “Informace členům Odboru přátel

 1. Martin

  Dobrý den, mohu se zeptat, jak to vypadá s distribucí kódů, pro koupi lístků na Ticketportal?
  Děkuji, s pozdravem
  Martin

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..