SLÁVISTÉ Z BĚLÉ POD BEZDĚZEM POMÁHAJÍ

Obdarovaný Jan Čapek, pracovník sekretariátu OP

Když jsem vezl před několika týdny pana Jana Čapka s jeho kamarádem na akci Červenobílý parník 2021 z Černého Mostu do Doks, zaznamenal jsem během jízdy jeho tiše vyřčené přání nákupu kola (tříkolky) pro jeho snazší pohyb mezi sekretariátem Odboru přátel, stadionem Eden a slávistickým fanshopem. Nicméně z hovoru vyplynulo, že si takový dopravní prostředek (pořizovací hodnota cca 16 tis. Kč) vzhledem ke svým finančním možnostem nemůže dovolit.

Slovo dalo slovo a ve spolupráci s kamarádem z naší odbočky OP Slavia Praha Bělá pod Bezdězem Jaroslavem Ježkem a za finančního přispění větší části dalších členů odbočky,  se nám podařilo koupi tříkolky uskutečnit a v sobotu 16. 10. 2021 po skončení valné hromady Odboru přátel Slavie dárek předat přímo Honzovi Čapkovi.

Tolik radosti jsem již dlouho neviděl, mnohem větší tak byla následně radost nás, předávajících. Dokonce se v očích obdarovaného objevily slzičky štěstí.

Třešničkou na dortu pak byla úspěšná dohoda o možnosti parkování tříkolky přímo v místě sídla sekretariátu OP. Zkrátka dobrá věc se podařila!

Luděk Kaňka, předseda Odboru přátel SK Slavia Praha, odbočka Bělá p. B.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..