Slávistické prasátko – turnaj ve stolním tenise

V sobotu 1. února 2020 se konal již čtvrtý ročník turnaje ve stolním tenise s názvem „Slávistické prasátko“. Jako už tradičně jsme se sešli v hale v Ledečské ulici, my, jako členové pořádající odbočky v 9 hodin, abychom vše přichystali, ostatní přihlášení účastníci se dostavili na desátou hodinu, v 10:30 jsme tak mohli začít hrát.

dort pro první družstvo

Do hry se pustilo šest dvoučlenných týmů – Havlíčkův Brod „A“ i „B“, stejně tak Brandýs nad Orlicí i Area – Area 114 a Area Semily. Hrálo se stylem „každý s každým“ plus čtyřhra.

Pěkně nám to odsýpalo, k čemuž dopomohl i pitný režim z nedaleké restaurace. Právě v ní jsme měli od 11:30 domluvený oběd – všichni si pochutnali na vývaru a řízku s brambory. 

Po obědě byla hra některých z nás trochu těžkopádnější, ale zvládli jsme to. Turnaj skončil asi ve dvě hodiny odpoledne s tímto výsledkem:

1. AREA 114 – Michal Trávníček/Jan Pololáník = 10 bodů, 5:0

2. BnO „A“ – Jaroslav Beneš/Vladimír Bartoň = 8 bodů, 4:1

3. AREA 114+SEMILY – Stanislav Kalina/Jiří Vejnar = 6 bodů, 3:2

4. HB „A“ – Daniel Hermann/Michal Tecl = 4 body, 2:3

5. BnO „B“ – Vladimír Knapovský/Marek Mucha = 2 body, 1:4

6. HB „B“ – Markéta Šrutková/Jaroslav Hajšman = 0 bodů, 0:5

Mohli jsme tak přistoupit k tomu nejpříjemnějšímu – rozdání cen. Týmy na prvních třech místech byly samozřejmě odměněny, ti první dokonce získali cenu nejlepší a nejchutnější – krásný dort se slávistickým motivem. A protože kluci z Area 114 nejsou lakomí, spořádali jsme ho všichni společně.

Nemohla chybět ani oblíbená tombola, která byla opět slušně „nadupaná“. Všechny lístečky byly prodány, tombola se neztratila, a tak mohla působit pouze radost. 

Po těchto příjemných povinnostech jsme mohli s klidným svědomím opustit uklizenou halu a odebrat se do restaurace. Kromě výše zmíněného dortu jsme si všichni ještě dali něco k pití a chvíli s přáteli poseděli.

Děkujeme všem za milé setkání a těšíme se na další při různých příležitostech Slavie se týkající. 

Markéta Šrutková, člen OPS Rebelové Havlíčkův Brod. (článek nebyl redakčně upraven)

účastníci turnaje

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..