Valencia CF vs. SK Slavia Praha

valencia.jpgFO-SK-Slavia Praha-odbor přátel pořádá tradiční atraktivní autobusový zájezd s turistickým programem na třetí utkání základní skupiny  Evropské ligy UEFA 2009/2010.

Valencia CF (Španělsko)  – SK Slavia Praha
konané dne 22.10.2009  ve Valencii

Šestidenní zájezd s ubytováním se snídaní na 3 noci v 3*hotelu ve Španělsku u moře, na 1 noc  ve Francii (Marseille) a s turistickým programem  ve Španělsku a Francii s kvalifikovaným průvodcem.

Odjezd: středa 20.10.2009 v 18,00 hod. od SYNOT-TIP-arény=fotbalového stadionu Slavie v Edenu Praha 10
(z parkoviště před Mc Donaldem)

Příjezd: pondělí 26.10.2009 brzo ráno cca v 7,00 hod. do Prahy.

Program:
20.-21.10.- Přejezd autobusem po trase Praha-Plzeň-Rozvadov-Mnichov-Bregenz-Curych-Ženeva-Grenoble-Montpellier-Perpignan-španělské letovisko Costa Brava (příjezd a ubytování v hotelu, prohlídka letoviska,možnost koupání.
22.10. – Po snídani v hotelu  odjezd do Valencie- ubytování v hotelu, prohlídka města a návštěva večerního fotbalového utkáni Valencia CF – SK Slavia Praha.
23.10. – Po snídani v hotelu odjezd z Valencie do letoviska Costa del Sol u Barcelony-ubytování v hotelu a odjezd na prohlídku katalánské metropole Barcelony (kostel Antoni Gaudího Sagrada Familia,gotická katedrála sv.Eulánie,Kolumbův památnik,bulvár Rambla,přístav,vrch Montjuic a návštěva fotbalového stadionu FC Barcelony Nou Camp vč.síně slávy a muzea trofejí), večer návrat do hotelu.
24.10. – Po snídani v hotelu přejezd podél špaňalského a francouzského pobřeží do Marseille (největšího francouzského středomořského přístavu s dlouhou historií již od dob římského osídlení), prohlídka města,překrásná vyhlídka na město a ostrovy od katedrály Notre Dame de la Garde, ubytování v Hotelu Premičre Classe.
25.10. – Po snídani odjezd z Marseille do Avignonu – překrásné bývalé papežské sídlo, prohlídka a návštěva opěvovaného mostu sv.Bénezeta; dále nonstop přejezd do Prahy(příjezd 26.10.brzo ráno).

Doprava: luxusním autobusem s WC, videem, klimatizací a občerstvením.

Ubytování: 3 noci ve Špaňalsku v 3* hotelích se snídaní v přímořských letoviscích (dvoulůžkové pokoje, WC, sprcha) a 1 noc ve Francii v Hotelu Premičre Classe (třílůžkové pokoje s WC a sprchou – za příplatek 530,-Kč je možno pokoj obsadit pouze dvěmi osobami a třetí lůžko bude prázné, snídaně zde není v ceně, ale je možno jí zajistit za příplatek 140,-Kč/osoba).

Cena: 7.890,-Kč pro členy FO a Fanklubu + úhrada vstupenky na utkání

8.190,-Kč pro ostatní + úhrada vstupenky
V ceně zájezdu je doprava luxusním autobusem, ubytování v hotelu na 3 noci se snídaní (2-lůžkové pokoje) a na 1 noc bez snídaně(3lůžkové pokoje), pojištění na léčebné výlohy v zahraničí, průvodce zájezdu, informační materiály pro účastníky zájezdu. Ceny vstupenek nejsou zatím známy, bude upřesněno později.

Poznámka: Pořadatel zájezdu si vyhrazuje právo zrušení zájezdu při nenaplnění minimálního kalkulovaného počtu účastníků (35 osob) nutného k úhradě základních nákladů. V případě naplnění kapacity autobusu dárek pro účastníky od OP FO Slavia Praha.

Motivační nabídka: FO SK Slavia Praha – odbor přátel  připravuje zájezd s ubytováním a turistickým poznávacím programem i na poslední utkání Slavie v základní skupině Evropské ligy UEFA:
16.- 19.12.2009 čtyřdenní zájezd do Francie k utkání Slavie v Lille s ubytováním na 2 noci( 1 v Lille a 1 v Paříži) s prohlídkou Lille, Paříže, Versailles a okolí a dalších míst po trase.Pro účastníky, kteří se s námi zúčastní všech tří zájezdů (Janov, Valencie a Lille), vyhlašujeme 30% slevu z ceny zájezdu do francouzského Lille a Paříže.

Uzávěrka přihlášek a úhrada zájezdu do Valencie je nejpozději do 8.10.2009. (Prosíme zájemce – nečekejte až na uzávěrku a uhraďte zájezd co nejdříve, abychom mohli včas potvrdit rezervaci hotelu, dopravy a vstupenek. Dále budete mít jistotu zajištění místa do kapacity míst v autobusu.)
Informace a přihlášky  Po-Pá 8-16 hod. na sekretariátu FO SK Slavia Praha-odbor  přátel, budova plaveckého stadionu v Edenu (chodba za vrátnicí haly Slavie), Vladivostocká 1460/2, 100 05 Praha 10 – Vršovice; tl. 267311844, 777888233, 606552883; e-mail: fo-sk-slavia@volny.cz
U mimopražských zájemců lze přihlášku vyřídit e-mailem s úhradou na bankovní účet.

S pozdravem a přáním úspěšného zájezdu
FO SK Slavia Praha-odbor přátel