Aktualizace: Vstupenky na utkání Slavia – Karviná

Aktualizace: Vstupenky jsou ke stažení na Portálu přátel Slavie. Individuální členové v akcích, předsedové odboček svám členům v sekci Předseda -> Vstupenky. Vstupenky není nutné tisknout, postačí v mobilu.

Odbor přátel Slavie obdržel vstupenky pro své členy na utkání SK Slavia Praha – MFK Karviná.

Vstupenky jsou pouze pro členy Odboru přátel Slavie, kteří jsou držitelé permanentních vstupenek a platí pro ně epidemiologická opatření dle webu Slavia.cz

Vstupenky jsou rozděleny do dvou balíků, tak aby mohli navštívit jednotlivci, tak i hromadně odbočky. Jednotlivec má nárok na jednu vstupenku, odbočka 5 ks. Vždy platí, že vstupenky jsou vydávány až do naplnění obdrženého počtu vstupenek.

Začátek rezervace je dnes, tedy ve středu 2. 2. 2022 od 15:00. Uzávěrka rezervace vstupenek je pátek 4. 2. 2022 do 8:00

Pokud budou nadále platit současná epidemiologická nařízení, bude na následující zápas přednostní právo uplatněno pro další členy Odboru přátel Slavie, kteří nenavštíví sobotní utkání s Karvinou.

7 thoughts on “Aktualizace: Vstupenky na utkání Slavia – Karviná

 1. Vilém Fiala

  Dobrý den,
  tak jsem se hodně brzo ráno, krátce po čtvrté hodině přihlásil o lístek na zápas s Karvinou. Není pravda jak píšete, že začátek rezervace byl ve 15.00 hod 2.2., ale opravdu až ve čtvrtek ráno! Nevytisknul jsem ovšem vstupenku, ale voucher.. Snažím se nyní dopátrat jak voucher vyměnit za vstupenku… nikde nic! Je mi 72 let a začínám mít dojem, že v Odboru přátel panuje přesvědčení, že všichni jsou odborníci na IT, nebo nemají na Slavii co hledat! Poradíte mi prosím? Jak mám voucher změnit ve vstupenku?
  Děkuji
  V.Fiala

  Reply
 2. Odbor přátel Post author

  Vážený pane Fialo,

  je pravdou, že v článku je zmíněn čas začátku 15:00, článek jsem psal okolo 13:00 a čekal jsem na info, že mohu zveřejnit a to v souladu se zveřejním na Slavia.cz. Toto potvrzení jsem obdržel až okolo osmé hodiny večerní a ihned jsem článek zveřejnil přes mobilní telefon. Text už jsem neupravoval. Tedy předprodej začal zveřejněním článku. Zde se omlouvám za nepřesnost.

  Jakmile obdržíme vstupenky, ihned se je budeme snažit nahrát na portál tak aby si je každý mohl stáhnout.

  Omlouvám se ale mnohdy je příprava a distribuce vstupenek velmi rychlá záležitost na kterou se snažíme co nejrychleji zareagovat. Někdy prostě s menšími či většími chybičkami. Ael vždy se snažíme poučit.

  Chápu, že ne každý má dnes počítač či je zběhlý v IT technologiích, proto je určitě možné se individuálně domluvit na sekretariátu Odboru přátel Slavie.

  S úctou David Ocetník

  Reply
 3. Tomáš Zachat

  Je 4/2 2022 cca 12:27 a furt není žádné echo. U mně stále visí „jste přihlášen na akci“ a nic víc. Mail, ani SMS nemám. Bude nějaké resumé z loterie zvané lístek ns fotbal ještě dnes? Stačí oznámení, že je prdlajs, pokud nepřišel mail /pdf/ nebo sms s
  poukazem na vstup apod. Díky předem Tomáš Zachat

  Reply
 4. Tomáš Zachat

  Je 4/2 2022 cca 12:27 a furt není žádné echo. U mně stále visí „jste přihlášen na akci“ a nic víc. Mail, ani SMS nemám. Bude nějaké resumé z loterie zvané lístek ns fotbal ještě dnes? Stačí oznámení, že je prdlajs, pokud nepřišel mail /pdf/ nebo sms s
  poukazem na vstup apod. Díky předem Tomáš Zachat
  Nyní ve 12,56 po rozkliknutí odkazu:
  Vstupenky již není nutno tisknout, nově je možno mít vstupenku v telefonu.
  Vstupenka na zápas
  Je hláška „not found“ – to znamená, že jsem nebyl vybrán … Do telefonu nic nedorazilo. TZ

  Reply
 5. Karel Höfer

  Dobrý den, kdy budou zveřejněny informace k lístkům na derby?

  Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..