17. CELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ SLÁVISTŮ SE BLÍŽÍ

Poslední červnovou sobotu se koná již 17. ročník celostátního setkání slávistů. Po Klatovech přebírají štafetu Strakonice, kde se před několika málo lety, znovu oživila odbočka Odboru přátel a velmi záhy začala atakovat příčky nejpočetnějších odboček v rámci Odboru přátel. Vzhledem k perfektně zvládnuté organizaci přátelského utkání mezi ženami SK Slavia Praha a FC Bayern Mnichov v létě 2016 se není čemu divit, že se odbočka nebojí další velké akce.

Přinášíme první organizační informace, tak jak jsme je od pořadatelů obdrželi.


 Zdravíme všechny slávisty !!!

Letošní 17. ročník celostátního setkání odboček OP SK Slavia Praha se bude konat ve Strakonicích 24. června 2017.

  • Pořadatelem je Odbor přátel SK Slavia Praha-odbočka Strakonice, z. s. 
  • Místem konání bude sportovní areál Na Sídlišti, který vlastní město Strakonice a spravuje STARZ (Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení) Strakonice. 
  • Hrát se bude na hřištích s travnatým povrchem, v případě většího počtu přihlášených týmů budou připravena i hřiště s umělým povrchem. 
  • Startovné za jeden tým činí 1000,- Kč. V něm je zahrnuto: 10x oběd+10x pivo(limo) +balení minerálky pro jedno družstvo. Startovné se platí převodem na bankovní účet č. 2600897017/2010 (Fio banka). Do zprávy pro příjemce uveďte přesný název týmu nebo odbočky, pod kterým budete hrát, variabilním symbolem bude telefonní číslo kontaktní osoby příslušného týmu. Pokud budete chtít zaplatit jiným způsobem, kontaktujte pokladníka naší odbočky p. Václava Králíčka tel. 739 826 833, mail: vasek.kralicek@gmail.com . Zaplacení startovného je považováno za oficiální přihlášku do turnaje, zaplaceno musí být nejpozději do 10. června 2017. Týmu, který zaplatí startovné a odhlásí se po 17.6. propadá nárok na vrácení startovného. 
  • První tři týmy v pořadí budou odměněny poháry a cenami, dále bude vyhodnocen nejlepší střelec a brankář. Nejsympatičtější tým obdrží Pohár starosty města Strakonic. Vítěz turnaje rovněž dostane putovní pohár, který je povinen před zahájením příštího turnaje v r. 2018 odevzdat jeho pořadatelům. 
  • Ubytování si každý tým zajišťuje sám a na vlastní náklady (v příloze zasíláme seznam ubytovacích zařízení ve Strakonicích). 
  • Šatny, občerstvení a parkování bude zajištěno buď v samotném areálu nebo v jeho nejbližším okolí. 
  • Přesný časový harmonogram celostátního setkání zašleme do konce dubna. 

Výbor OP SK Slavia Praha-odbočka Strakonice, z. s. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..