Slávistické bowlení 2011 a 13. ročník Křížového mariáše

Odbor přátel SK SLAVIA Praha v Brandýse nad Orlicí o. s. zve na  13. ročník turnaje v křížovém mariáši. Uskuteční se  v sobotu 19. března 2011 v restauraci JIŘIČKA – Brandýs nad Orlicí, prezence od 12:00 hodin, zahájení ve 13:00 hodin, startovné 150,- Kč, hraje se desetníkový křížový mariáš, přihlášky na místě až do naplnění kapacity sálu.

Potkali se u Kolína 2011, aneb Slávistické bowlení!

„Slávistické bowlení“ je turnaj týmů v bowlingu.


Jednotlivé týmy jsou složeny z členů Odboru přátel Slavie, Fanklubu Slavie Praha, či zjevných a prokazatelných fanoušků Slavie, které projevily o účast zájem a pořadatel jim účast potvrdil.

Termín turnaje je 26. března 2011, prezence od 10.45, v 11.00 začínáme hru!

Místem konání je profesionální osmidráha HIT Bowling Pizzeria  Kutná Hora

http://www.bowling-kh.cz/, kde pořadatel zajistil dráhy. Zrušení akce je možné pouze z provozních důvodů zařízení Pizzeria bowling, za což pořadatel nezodpovídá. Tuto skutečnost všem týmům dle možnosti včas sdělí, popř. najde náhradní řešení.

Pro rok 2011 uvažujeme maximálně 16 týmů pro turnaj.

Každý tým má alespoň 3 hráče. Každý tým odehraje celkem 9 her – ve třech hráčích tedy každý odehraje tři hry – kola. Je možné střídání a tedy účast více hráčů.

Střídání hráče může proběhnout vždy po odehraném kole. V rámci jednoho kola možno při vážném zranění (které si nepřejeme). O této skutečnosti rozhodne turnajová komise.

Střídání je nutné hlásit pořadateli z důvodu přesného závěrečného vyhodnocení.

Každý tým bude mít svého kapitána, který může nejen korigovat a stimulovat výkonnost svého týmu, ale též bude dbát ideálního chování všech jeho členů. Aby jméno Slavie ten den nebylo nijak poškozeno.

Na jedné dráze se budou střídat ve hře dva týmy. Dráhy vylosujeme, v průběhu už je nestřídáme. Pořadí týmů na dráze se určí dohodou či losem. Dva týmy jedné odbočky budou hrát na stejné dráze. Pořadí jednotlivých hráčů na dráze si pak tým určí sám.

Má-li některý z týmů zájem o úpravu dráhy speciálním olejem, kontaktuje včas pořadatele, který toto zajistí. Odpovídající náklady tým uhradí v den hry (dle údajů herny 150 Kč/1 dráha).

Vítězství dosáhne tým s nejvyšším skóre po 9 hrách.

Hraje se o putovní trofej a věcnou odměnu. Dále budou uděleny věcné individuální ceny.

Všechny týmy obdrží pamětní list.

Startovné činí 550 Kč. Vybavení ke hře (vč obuvi) je zdarma k dispozici  v herně.

Pořadatelem bude vybrána turnajová komise k provedení losu, k rozhodnutí sporných momentů, ke kontrole správnosti výsledků.

V průběhu turnaje bude k dispozici bar a pizzeria, vše na vlastní náklady. V rámci zařízení je rezervováno 50 míst k sezení (dle zájmu bude rozšířeno).

Jako nárys jistých orientačních bodů soutěže sepsal a další dotazy zodpoví Michael Janáček, slaviaman@seznam.cz, či nás kontaktujte na odbočkovém mailu slavistikolin@gmail.com.