DOBŘÍČ – 2.ročník Memoriálu Petra Dünghübela

Pořádají slávisté ze Žilova a okolí aneb Udělejme si radost – sami sobě !

Vážení slávističtí přátelé,

srdečně Vás zveme jménem výboru naší odbočky FO-OP SK Slavia Praha Žilov a pořadatelů akce na 2.ročník turnaje v malé kopané – Memoriál př. Petra Dünghübela.

Turnaj – setkání se letos (po loňském úspěchu v Úněšově) poprvé uskuteční v další malebné obci severního Plzeňska, v Dobříči, v areálu místního Sokola. Tam bude připraveno potřebné zázemí:, dvě hřiště, tréninková plocha, šatny, kvalitní občerstvení i parket. A případní zájemci mohou přespat ve vlastních stanech. Akce se uskuteční v sobotu 15.5.2010, sraz účastníků je mezi 8.00 až 9,00 hod.,
startovné ve výši 300 Kč se platí na místě. Chtěli bychom, aby se turnaje zúčastnilo až 8 – 10 týmů.

Zatím jsou přihlášena mužstva odboček OP- FO Nečín (obhájci loňského prvenství), OP Klatovy, dva týmy naší odbočky Žilov a dále tým místního Sokola. Některé další odbočky svoji účast zatím zvažují – sami vidíte, že máme ještě několik míst volných!

Takže, milí slávisté, není proč váhat!. Přihlášky zasílejte na e-mail : PavelMoulis@seznam.cz (jinak hlavní pořadatel turnaje a jednatel odbočky), nejpozději do 5.5 2010. K tomuto datu bychom rádi seznam všech aktivních účastníků uzavřeli a připravili schéma turnaje.

To však neznamená, že nemohou přijet další slávisté – zástupci našich odboček či další fanoušci klubu našeho srdce! Přivítáme Vás rádi všechny -, kromě turnaje samotného, připravujeme i bohatý doprovodný program.

Celá akce má i nemalý charitativní náboj, po celý den budeme na místě vybírat příspěvky do tzv. Charity – Kasse, výtěžek sbírky bude věnován ve prospěch FN Motol Praha – Oddělení dětské onkologie !

Bližší informace nejen o turnaji samotném (propozice a předběžný program turnaje), o novinkách s ním spojených, ale také o naší odbočce FO – OP SK Slavia Praha Žilov naleznete na webu naší odbočky: www.slaviazilov.ic.cz!

Objednáno je pěkné počasí i dobrá nálada – tu nám, doufám, nepokazí ani letošní výsledky naší milované Slavie – věřte, že zase bude líp!

Těšíme se na Vaši návštěvu, ať už aktivní nebo pasivní účast na turnaji a, ještě jednou Vás všechny, milí slávističtí přátelé, srdečně zvu  k nám do kraje plzeňského piva a kraje působnosti také naší žilovské odbočky OP Slavie! Opravdu Vás rádi uvítáme!

Jménem pořadatelů -, výboru naší odbočky OP Slavie Žilov a také jménem svým

Pavel Moulis,

člen celostátního výboru FO-OP Slavia

jednatel odbočky Žilov a

hlavní pořadatel turnaje

AŤ ŽIJE SLAVIA PRAHA !!!