NÁDHERNÁ SEŠÍVANÁ PŘÍTOMNOST

Elektrizující atmosféra vyprodaného Edenu. Téměř 19 tisíc diváků žene tu jako jeden hlas, jindy jako ozvěna z různých koutů ochozů naše mužstvo kupředu. Nadějná výhra 1:0 z Kluže je v domácí odvetě play-off Ligy mistrů dokonána. Poctivým týmovým výkonem hráčů. Na hraně fyzického maxima. 

Ač se zaskvěli gólem v prvním zápase Masopust a nyní v odvetě Bořil, nehledejme hvězdy. Fotbalová Slavia je tým. Kompaktní a pevně kráčející za svým cílem.  

Sen se ve středu 28. srpna 2019 před jedenáctou hodinou večerní stal skutkem – Slavia podruhé v historii postoupila do Ligy mistrů! Výbuch nadšení, řev i slzy. Tiše či nahlas, každý po svém. Velkou děkovačkou hráčům i realizačnímu týmu. Tak jsme slavili a dlouho nevěřili. 

Leckomu prolétlo hlavou mnoho různých momentů prožité sešívané historie. A po předchozí „totální sezóně“ obroda a přepisování milníků nekončí! Nedávno Bordeaux, Kodaň, Petrohrad, Genk, Sevilla a Chelsea. Teď nastává čas blouznění o Barceloně, Interu Milán a Borussii Dortmund. 

V panujícím nadšení bychom chtěli jménem všech členů Odboru přátel Slavie pogratulovat a poděkovat našim hráčům, realizačnímu týmu, ale také vedení klubu, které podmínky pro úspěch vytváří. 

Pokud jsme ve středu naplnili heslo „Spolu jsme silnější“, pak to bylo naším všeobecným nadšením pro klub. Sympatickým a ne zcela obvyklým propojením všech zmíněných prvků. Není to samozřejmost. Sounáležitost se musí upevňovat. Každý úspěch současnosti je odrazem slavné minulosti i výzvou blízké budoucnosti. Pojďme jí vstříc. Společně.

Slavii zdar,  

Michael Janáček, předseda FO-OP

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..