Ondřej Kolář v Semilech

V úterý 20. března zavítal brankář Slavie Ondřej Kolář spolu s tiskovým mluvčím Michalem Býčkem na besedu mezi slávisty do Semil.

Michal Býček s Ondřejem Kolářem za stolem při Besedě v Semilech. Za nimi hovoří předsedkyně Semilské odbočky  MUDr. Buchtová Miloslava

Interiér restaurace Sportovního zařízení byl slávisticky vyzdoben. Hostům patřila čelní místa, dalších zhruba 50 míst zaplnili členové místní odbočky, přátelé Slavie z Nové Paky, Lomnice n/P, Jičína, Turnova, Lázní Bělohradu, Rovenska p/T či Železného Brodu. Mojí maličkostí pak i Kolín, Brandýs n/O a předseda FO-OP. 

Odbočka Semily je v tomto regionu toho času asi mediálně nejvýraznější. Vede ji MUDr. Milena Buchtová, opravdová odhodlaná slávistická duše, energie z ní přímo sálá. Počítá kolem sebe zhruba dvacet slávistů a jezdí v partě na fotbaly do Edenu i v rámci regionu, když Slavia hostuje.  Touto besedou navázali na loňskou s Jaroslavem Šilhavým, dřívější s Milanem Frydrychem, vzpomínají i na besedu s Adamem Hlouškem. 

Ondřej Kolář byl skvělým hostem. Hovorným, usměvavým, pohodovým. Nevyhýbal se žádné odpovědi. Probíralo se derby, jarní zápasy, kabina, tréninky, slávistické záložení hráče i třeba sny a plány. Mnohé dotazy ohledně organizace klubu, majitelů CEFC či ligy zodpověděl Michal Býček. Otázka střídala otázku a naši hosté ve všech obstáli. Na rozloučenou jim sál děkovně aplaudoval. Focení a podepisování kartiček, plakátů a programů  bylo vyvrcholením společensky vydařeného slávistického večera.

Jako nezávislý účastník a hodnotitel jsem večer odjel ze Semil nadšen z mnoha nových přátel, ze skvělé atmosféry besedy, i z toho, jak příkladně mezi sebou odbočky tohoto regionu komunikují a spolupracují. 
Krásné slávistické setkání, pochvala ještě jednou do Semil za skvělou besedu. A díky hostům.

O besedě je zapsáno v regionálním Našem Pojizeří, článek je doplněn bohatou fotogalerií. 

http://www.nasepojizeri.cz/semilsko-aktualne/foto-za-fanousky-slavie-prijel-do-semil-golman-ondrej-kolar/?aktualitaId=52978

Slavii Zdar!

Zapsal Michael JANÁČEK, předseda FO-OP

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..