Setkání prvních vlajkonošů s Ultras na Univerzitě

V úterý 21. ledna se koná další přednáška v rámci společného projektu Slavie, Odboru přátel a Fanshopu Slavie, Univerzity Slavia. Téma bude tentokrát historie slávistického fandění.

Zajímá vás, jak a kdy vznikli první vlajkonoši, jak se fandilo v minulosti, jak probíhaly výjezdy na venkovní zápasy, jaké vznikaly v minulosti slávistické suvenýry? Na přednášce budou hosty právě slávisti, kteří toto vše zažili a rádi se podělí o své vzpomínky.

Součástí přednášky bude křest nového čísla časopisu Odboru přátel Červenobílé listy, které je tematicky zaměřené právě na historii fandění i na jeho současnou podobu. Časopis si mohou zdarma vyzvednout ve fanshopu členové odbočky Tribuna Sever, ostatní členům Odboru přátel je k dispozici rovněž zdarma na sekretariátu Odboru přátel. Ostatní fanoušci si mohou časopis zakoupit přímo ve fanshopu nebo i na sekretariátu OP za cenu 30,-Kč.

Přednáška začíná v úterý 21. ledna v 18 hodin ve fanshopu v Edenu, zájemce prosíme o nahlášení jména a počtu účastníků na email marek.vlnas@prosks.cz, na telefon 608 940 695 anebo osobně přímo ve fanshopu.