SLÁVISTICKÁ FANYNKA ZUZANA HEJNOVÁ OBHÁJILA V PEKINGU TITUL MISTRYNĚ SVĚTA NA 400 M PŘEKÁŽEK!

hejnova Asi jen málo sportovně založených Čechů nesledovalo buď v přímém přenosu z Pekingu nebo v následných reprízách triumf české atletky Zuzany Hejnové. Už samo o sobě si Zuzka zaslouží blahopřání všech vlastenců z Čech, Moravy i Slezska, vždyť těch úspěchů není zase tak mnoho. Ale od slávistů musí toto blahopřání znít dvojnásob a pořádně hlasitě.

Zuzka se vždy a všude hrdě hlásila k naší Slavii, což mimo jiné předvedla i při slavnostním výkopu loňského podzimního derby! Je krásné, že i ve sportech, kde nejstarší a stále největší sportovní klub naší vlasti nemá ve svých řadách špičkové sportovce, tak se k nám hlásí sportovci, kteří mají ke Slavii stejně vřelý vztah jako my. Projevila se tak vynikající oštěpařka Bára Špotáková (i když možná srdíčko trošinku dělí i pro rodný Jablonec), tenistka Petra Kvitová nebo právě Zuzana Hejnová! V minulosti to třeba byl jen namátkou vynikající šachista Miroslav Filip nebo tenista Jan Kodeš…

Liberecká rodačka Zuzana Hejnová vyhrála svůj závod naprosto suverénně a nám nezbývá než jí od srdce poblahopřát a upřímně poděkovat!

                                                                                                                                                                   Dobi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..