Slávistický večer

Slávistický večer - pozvánka

Vážené slávistky, vážení slávisté,

vzhledem k tomu, že červenobílá fotbalová obec příliš důvodů k úsměvu a dobré náladě v poslední době nemá, rozhodly se obě fanouškovské organizace – Fanklub a Odbor přátel – společně uspořádat akci, která by přinesla potřebnou dávku optimismu před zahájením krušné jarní části ligové soutěže.

Vězte tedy, že v pátek 18. února 2011 se uskuteční Slávistický večer, upomínající na dávné Slávistické karnevaly i sotva započatou tradici Slávistických bálů. Toho dne se v 19 hodin otevřou brány Iris Congress Hotelu v pražském Edenu, aby daly od dvacáté hodiny průchod pestrému programu nabízejícímu chvilky veselé i vážnější. Vyslechneme zdravice představitelů pořádajících organizací a fotbalové Slavie, informaci o přípravě oslav 100. výročí narození slavného kanonýra Pepiho Bicana a staneme se svědky slavnostního dekorování vítězky soutěže Miss Slavia 2011. Celým večerem, kterým nás provede herec Vladimír Čech, bude znít hudba k tanci i poslechu v podání orchestru Dance Band Plzeň a vokálních ekvilibristů Hlasoplet. Dojde také na půlnoční, a možná i mnohá další, překvapení! Věříme, že na Slávistickém večeru potkáme hráče současné i ty dřívější, zástupce vedení klubu i osobnosti kulturního života.

Personál hotelu bude připraven splnit vaše gastronomická přání širokou nabídkou pokrmů i nápojů. Pamatováno bude i na ty, kteří přijedou z větší či menší dálky vozem, neboť u hotelu lze bez problémů zdarma parkovat. Ba co víc, kdo se rozhodne nelámat si ten večer hlavu s návratem domů, má možnost využít velmi příznivých speciálních cen za nocleh se snídaní a druhý den usednout o pár metrů dál na červenou sedačku hlediště stadionu a posoudit tak kvalitu hráčského kádru Slavie při generální zkoušce před ligou v utkání s bratislavským Slovanem.

Vstupenky na Slávistický večer se prodávají jak v sekretariátech Fanklubu a Odboru přátel na stadionu v Edenu, tak na internetových stránkách http://vstupenky.synottiparena.cz (plnocenná e-vstupenka). Cena běžné vstupenky činí 250,- Kč, člen Odboru přátel či Fanklubu si ale může zakoupit dvě vstupenky za cenu příznivější, která činí 150,- Kč za kus. Místa v sále nejsou číslována.

Naplňme heslo „Sešívaní drží spolu“ a přijďme 18. února letošního roku pomoci přivolat hezké jaro!

Ing. Ladislav Adamec, v.r.
předseda Odboru přátel

Ing. Tomáš Dvorský, Ph.D., v.r.
předseda Fanklubu

Technické informace

Datum a čas: pátek 18. února 2011 od 19 h.
Místo: Iris Congress Hotel****, Vladivostocká 1856/16, 100 00 Praha 10
Vstupné: 250 Kč, pro členy FK a OP 150 Kč (možno koupit 1+1 vstupenku)
Prodej vstupenek: sekretariáty FK a OP, nebo http://vstupenky.synottiparena.cz
Ubytování se snídaní pro účastníky akce, zvláštní nabídka: jednolůžkový pokoj 820 Kč,

dvoulůžkový pokoj 970 Kč; rezervace individuální
Parkování: zdarma před hotelem
Průběžné informace: www.fo-slavia.cz a www.slavista.cz

Zájemci si mohou vstupenky zajistit přes sekretariát Odboru přátel dvěma způsoby:

Osobně na adrese U Slavie 1540/2a,  Praha 10. Návštěvu možno avizovat na tel. 272 118 600 nebo 777 888 233, sekretář pan Eisenhut

Objednávkou na e-mail fo-sk-slavia@volny.cz Vstupenky budou rezervovány.

E-mail musí obsahovat údaje: jméno, příjmení, rok narození a počet objednávaných vstupenek. Zájemce obdrží potvrzovací mail s oznámením částky k úhradě, kterou uhradí osobně na sekretariátu ve vzájemně dohodnutém termínu, nejpozději však v den konání akce do 16. hod.

Vstupenky bude možno zakoupit přímo dvě hodiny před začátkem akce ve vstupní hale hotelu IRIS v Edenu. Při uplatnění slevy bude kontrolováno platné členství v Odboru přátel v roce 2010 nebo členství ve Fanklubu.

Členové Odboru přátel a Fanklubu mohou ke své zlevněné vstupence zakoupit další jednu vstupenku za sníženou cenu, tj. za 150,-Kč.

Místa v sále nejsou číslována, přímo v sále se nekouří.

[nggallery id=96]