Uložte si nejen svou permanentní vstupenku do mobilu

Odbor přátel Slavie připravil pro své členy se souhlasem fotbalového klubu SK Slavia Praha možnost uložení permanentní vstupenky do Vašeho mobilního telefonu. Níže naleznete návod jak na to. Zároveň máte možnost uložení členské karty Odboru přátel Slavie a připravujeme i uložení jakékoli další jednotlivé vstupenky. Členskou kartu Odboru přátel Slavie můžete uplatnit slevu 10% na nákup ve fanshopu Slavie nebo u našich partnerů. Pro funkci je nutné být zaregistrován na Portálu přátel Slavie.

Portál přátel Slavie můžete využívat jako aplikaci na mobilním telefonu. Navštivte portál a přes tlačítko sdílet na mobilním telefonu s iOS vyberte „přidat na plochu“. U mobilního telefonu s operačním systémem Android v prohlížeči klikněte na menu a následně přidat na domovskou obrazovku. Portál se Vám v obou případech zobrazí na ploše a funguje jako aplikace.

Níže uvedený návod, se týká pouze mobilních telefonů Apple s operačním systémem iOS a uložení do peněženky (Apple Wallet). Pro mobilní telefony s operačním systémem Android, tato možnost v tuto chvíli není.

Pokud by se našel nějaký programátor, který by se naprogramování pro Android rád ujal, prosíme aby se ozval na email david@ocetnik.com

Funkce je přístupná pouze pro členy Odboru přátel Slavie. Jak se stát správným přítelem Slavie? Stačí se přihlásit do našeho spolku. Nejen, že budete čerpat mnoho výhod jako jsou například slevy na vstupenky a také obdržíte 2x ročně časopis Červenobílé listy. Svým členstvím výraznou měrou pomůžete při propagaci Slavie. Letos jsme díky našim členům například odhalili pamětní desku prvnímu předsedovi Slavie nebo vytvořili nádhernou malbu v koridoru východní tribuny.

Návod jak uložit permanentní vstupenku do mobilního telefonu Apple:

Přihlaste se ke svému uživatelskému účtu na Portálu přátel Slavie. V menu je položka PERMANENTKY. Ve formuláři zadejte libovolné údaje z permanentní vstupenky. Jediný povinný údaj je číslo permanentky, ostatní jsou volitelné. Pokud je však zadáte všechny, budete je mít uložené ve svém mobilním telefonu také. Vlastní poznámka se používá na popis „kartičky“ v mobilu. Můžete si totiž uložit permanentních vstupenek více (například dětí), proto je vlastní poznámkou odlišíte.

Následně stačí přes mobilní telefon na Portálu přátel Slavie v seznamu permanentních vstupenek kliknout na položku ADD TO APPLE WALLET.

Jaké jsou výhody použití?

Jedná se o integrovanou funkci operačního systému a není potřeba instalace aplikace třetí strany. K permanentní vstupence je připojena poloha stadionu v Edenu, proto se Vám automaticky nabídne při příchodu ke stadionu. Dále plánujeme zprovoznění notifikací důležitých informace z klubu, například začátky prodeje vstupenek apod.

Můžete si také uložit členskou kartičku Odboru přátel Slavie, naleznete ji také na Portálu přátel Slavie (sekce „Slevové kódy“) a není nutné vyplňovat žádné údaje. Pouze v mobilním telefonu kliknout na odkaz.

Jednotlivou vstupenku můžete přidat skrze tento odkaz. Do pole „číslo vstupenky“ zadejte číslo vedle QR kódu, které začíná 1111….. Jinak platí stejný postup jako v případě přidání permanentní vstupenky.

3 thoughts on “Uložte si nejen svou permanentní vstupenku do mobilu

  1. Lukáš

    Ahoj, jen pro úplnost: funguje jen přes prohlížeč safari, chrome si s tím poradit neuměl. Nebo to jenom neumím…

    Reply
  2. Martin

    Také mi nefunguje ani přidání vstupenky, ani kartičky odboru do apple wallet. Hlásí to Safari nemůže tento soubor stáhnout.

    Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..