Získej podepsaný dres Tomáše Součka a pomoz tím malému Slávistovi!

13-letý Tomáš Havlík nemá lehký osud. Již několik let zápasí se spinální svalovou atrofií (SMA). Odbor Přátel Slavie ve spolupráci s fanshopem proslavisty.cz se rozhodl malému Slávistovi pomoci a organizuje proto dražbu vlastnoručně podepsaného dresu West Ham United Tomáše Součka.

Ten, kdo nabídne nejvyšší sumu, tedy nejen pomůže dobré věci, ale zároveň získá velice cenný artefakt od dnes slávistické legendy.

Kdybyste chtěli přispět Tomášovi, je to možné rovněž vložením částky na transparentní účet Odboru Přátel 2201840056/2010 s variabilním symbolem 202109 a poznámkou „Tomáš“.

Děkujeme!

Dražba probíhá na Portálu přátel Slavie

Tomáš Havlík

Jmenuji se Tomáš Havlík, je mi 13 let a bydlím na Mělnicku, před 6 lety mi lékaři diagnostikovali vzácné onemocnění – SMA – spinální svalovou atrofií.

Jedná se o nervosvalové onemocnění postihující svalová vlákna, nemoc se projevuje svalovou slabostí, únavou při běžných činnostech, třesem prstů rukou, náhodnými pády, může postupně docházet k omezení hybnosti, již dnes se pohybuji i s pomocí vozíku. Při postupující nemoci může dojít k poklesu svalstva trupu a s tím souvisejícími problémy s dýcháním, které mohou mít i ty nejhorší následky.

Dnes nemohu běhat, dělat dřepy, skákat, mám omezený balanc a nemohu jezdit třeba na kole.

Toto onemocnění se nedá vyléčit, ale chtěl bych bojovat, abych nemoc zpomalil a zbrzdil. K tomu potřebuji speciální léčbu, lázeňské pobyty, speciální fyzioterapie. Nechci jen čekat, až mi nemoc znemožní dýchat….

Vyrůstal jsem v rodině, kde měli a mají všichni v oblibě sport a především fotbal, v rodině, kde bylo normální fandit našemu nároďáku a fandit Slávii.

Děkuji všem, kteří mi chtějí pomoci a kteří mi umožní být nemoci odhodlaným soupeřem…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..