12.CELOSTÁTNÍ SETKÁNÍ ODBOČEK FO-OP SK SLAVIA PRAHA A VŠECH SLÁVISTÚ PLASY 23.6.2012

Srdečně Vás zveme na 12 celostátní setkání do Plas na severním Plzeňsku, které pořádá naše žilovská odbočka OP FO SK SLAVIA Praha!

Místo a termín setkání: Plasy, sobota 23.6.2012  (popř. celý víkend 22 až 24. 6. 2012)

Malebné městečko Plasy se nachází cca 20 km. severně od našeho krajského města Plzně v údolí řeky Střely. Středobodem celého setkání budou dvě místa, a to areál Sokola Plasy, kde se uskuteční tradiční turnaj v malé kopané, všechny oficiality setkání i beseda se zástupci SK SLAVIA Praha a dále areál  LDT (letního dětského tábora) Máj Plasy, kde je pro Vás připraveno ubytování  a večerní zábava spojená s vědomostní soutěží o ceny. Navíc pro všechny účastníky setkání připravujeme prohlídku města spojenou s návštěvou cisterciáckého kláštera Plasy, hrobky rodiny Metternichů a Muzea plaské litiny ,,Werk „. Na místě se navíc uskuteční celodenní charitativní sbírka a dražba pro DONOR!, která bude podpořena návštěvou dětí z Transplantační jednotky FN Motol, jejich rodičů, personálu a členů o.s. Donor na našem Setkání! Budete také moci (pokud jste tak dosud neučinili) zaplatit členské příspěvky  nebo se stát novými členy FO-OP SK SLAVIA Praha či naší žilovské odbočky. Pro všechny účastníky setkání bude samozřejmě připraveno bohaté občerstvení a zajímavé suvenýry, navíc pro Vás chystáme i mnohá překvapení.

 

Doprava do místa konání letošního 12 celostátního setkání je možná snad kromě lodi (i když vášniví vodáci by jistě našli sjizdné úseky na Střele) všemi dostupnými dopravními prostředky:

  • po vlastní ose ze směru od Plzně a dále od Klatov, Českých Budějovic, Domažlic či Rozvadova a s využitím dálnice i od Prahy nebo dálkové silnice od Karlových Var
  • ze severu pak od Kralovic, čehož jistě využijí návštěvníci ze severu, zejména z Mostecka a Chomutovska, dále pak ze západní části Prahy a Kladenska či Rakovnicka nebo od Slánska, stejně jako ti, kteří to mají do zmíněných míst nejblíže
  • Do Plas je velmi dobré spojení po železniční trati č.160 z Plzně na Mostecko přes Žatec
  • Řada autobusů vyjíždí především z Centrálního autobusového nádraží (CAN) v Plzni (o víkendech pouze po trase Plzeň – Kralovice (Žihle)
  • A pokud někdo vlastní letadlo, může přistát na letišti místního Aeroklubu!

 

Turnaj v malé kopané:

Turnaj se uskuteční v areálu Sokola Plasy, kde budou pro všechna mužstva připravena čtyři travnatá hřiště, šatny a sociální zázemí. Počet mužstev přihlášených do turnaje jsme se rozhodli neomezovat, každá odbočka tudíž může přihlásit libovolně i dva nebo tři týmy! Navíc jsme se rozhodli vyjít vstříc i malým odbočkám tím, že bude povoleno možné sloučení dvou až tří odboček do jednoho týmu, který bude přihlášen pod názvem Vašeho regionu a podobně.

Jako jedinou, a to závaznou podmínku Vaší účasti jsme po minulých zkušenostech stanovili povinné členství všech hráčů jednotlivých týmů v Odboru přátel SK SLAVIA Praha! Výjimku dostanou pouze naši vážení hosté, přátelé z Fanklubu SKS, Fanklubu Hostinné a Tribuny Sever! Chceme, aby se setkání účastnili pouze opravdoví fanoušci SLAVIE, navíc bychom rádi tímto opatřením omezili možná nedorozumění a celé setkání navrátili k původním myšlenkám. Tj. aby se setkání stalo opravdovým setkáním přátel, lidí,  kteří společně fandí nejstaršímu a nejslavnějšímu českému klubu SK SLAVII Praha, hrají vždy ,,Fair Play“ a také mají k sobě navzájem i k ostatním lidem dostatečný respekt! Navíc bude součástí hlavního turnaje v malé kopané také 4.ročník Memoriálu př. Petra Dünghübela! Pravidla a propozice turnaje Vám rozešleme nejpozději do konce tohoto měsíce!

 

Startovné:

500 Kč / tým, důvodem nepatrného navýšení je nárůst cen!

Přihlášky nutné pro účast jednotlivých týmů do turnaje v rámci Setkání zasílejte nejpozdějí do konce letošního května, poslední přihláška bude přijata o půlnolci 31.5.2012, na e – mailovou adresu:

brejnik@norwest.cz nebo MoulisPavel@seznam.cz!

 

Startovné pak posílejte na účet: 49 22 88 02 17/0100                   Komerční banka Plzeň

poznámka: startovné –  odbočka Lhota (jako příklad ).

Po obdržení startovného Vám přihlášku potvrdíme na Vaši e-mailovou adresu!

 

Všechny případné dotazy Vám odpoví:

  • MoulisPavel@seznam.cz (člen celostátního výboru OP FO SK SLAVIA Praha, jednatel odbočky OP. Žilov)/ mob.tel: 602 891 512 nebo
  • Sekretariát OP – tel 777 888 233 nebo 271 118 600 nebo
  • Kterýkoliv člen celostátního výboru FO OP SK SLAVIA Praha

Všichni budou průběžně informováni!

 

Info: www.fo-slavia.cz nebo na www.slaviazilov.ic.cz

 

 ,, SLÁVISTÉ, JSME JEDNA VELKÁ RODINA – ANEB OSLAVME SPOLEČNĚ 120. VÝROČÍ ZALOŽENÍ  SPORTOVNÍHO KLUBU SLAVIA PRAHA!“

VÍTEJTE POPRVÉ NA ZÁPADĚ ČECH!!! TĚŠÍME SE NA VAŠI HROMADNOU ÚČAST, NA SHLEDANOU V PLASÍCH!!!

SLAVIA NAVŽDY!!!

Jménem naší odbočky OP FO SK SLAVIA Praha ŽILOV a všech pořadatelů

12. CELOSTÁNÍHO SETKÁNÍ

Pavel Moulis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.celostátní Setkání odboček OP FO SK SLAVIA a všech slávistů

PLASY 23.6.2012

Nabídka UBYTOVÁNÍ

 

V rámci  letošního již 12.celostátního Setkaní jsme pro Vás připravili několik variant ubytování, které Vám postupně představím! Doporučuji je pro všechny, protože naše pozvání koncipujeme tak, abyste v našem krásném kraji strávili více dní, tedy nejlépe klasický prodloužený víkend. Tak budete mít možnost poznat nejen malebné městečko Plasy, ale také celý tento půvabný region! Navštivte  i naše krajské město Plzeň s řadou památek a pozoruhodností, ochutnejte naše světoznámé pivo, seznamte se s romantickou řekou Střelou s jejími zákoutími, meandry a kaňony, která se jako had vine celým Mikroregionem Dolní Střela od města Žlutice ku Plasům a dále až k soutoku s Berounkou. Navštivte některý ze zámků, klášterů nebo romantických zřícenin, kostelů či zapadlých městeček, poznejte přírodu nebo si jen tak sedněte na kolo a projeďte se po některé z četných cyklostezek našeho kraje. Je jen na Vás, jak se rozhodnete, máme Vám opravdu co nabídnout!

 

Ubytování – varianta č. 1 – LDT (letní dětský tábor) MÁJ Plasy!

 

Toto ubytování Vám musím opravdu doporučit, nejen že budete ubytování v samotném středu dění, v areálu se totiž uskuteční sobotní zábava, navíc zde bude ubytována hlavní část účastníků našeho setkání, což znamená velký prostor pro společnou zábavu a nová přátelství! Areál tábora se nachází v klidném prostředí, uprostřed přírody na okraji samotného města, je nově zrekonstruovaný a dobře vybavený! Navíc si můžete vybrat z několika možností ubytování, posedět v místní restauraci nebo na venkovní terase s grilem či využít nabídky několika sportovišť!

 

Ceník ubytování:   Budova …………………………….  180 kč. / os. / den

Chata ……………………………….  160 kč. / os. / den

Stan …………………………………    60 kč. / os. / den

Vlastní stan ……………………….   50 kč. / os. / pobyt

 

Snídaně ……………………………..   40 kč. / os. / den

Polopenze ………………………….  125 kč. / os. / den

 

Ubytování v areálu LDT Máj Plasy si můžete zajistit zasláním Vašeho požadavku / vybraný typ ubytování, počet osob a dní, tip stravování a seznam osob / na e – mailové adresy : brejník@norwest.cz  nebo MoulisPavel@seznam.cz a částky podle Vámi vybraného typu ubytování na účet:  49 22 88 02 17 / 0100  Komerční banka Plzeň, jako poznámku uveďte, prosím, ubytování LDT Máj/ počet osob a jméno a přijmení jedné z osob, které si přejí toto ubytování od nás zajistit!

Po obdržení částky Vám ubytování potvrdíme a zajistíme u pronajimatele areálu firmy Haul!

Ubytování si můžete zajistit do konce května 2012! nebo přímo při Vašem příjezdu na recepci areálu, v tomto případě však musíte počítat s omezeným výběrem nabízeného ubytování!

 

Večerní zábava – areál LDT Máj Plasy – vstupné dobrovolné – charitativní dražba pro Donor – vědomostní soutěž o ceny – bohaté občerstvení – velká i malá překvapení!

 

 

Ubytování – varianta č. 2  Lovecký Penzion U Rudolfa II., Plasy

 

Penzion se nachází přesně uprostřed města cca. 1 km. od areálu Sokola Plasy, místa konání hlavní části 12 celostátního setkání odboček OP FO SK SLAVIA Praha! Součástí penzionu je i restaurace a klub.

Info.: www.rudolf-II.cz, objednávky ubytování a rezervace na tel.: + 420 724 105 952 nebo

na tel.: + 420 721 802 971. Na stránkách najdete mimo jiné fotografie penzionu, pokojů a restaurace, nabídku pokojů a ceník!

 

Nabídka volných pokojů:  počet  4 pokoje …………..  třílůžkové / cena 400 kč. /    osoba.

2 pokoje ………….. dvoulůžkové / cena 400 kč. /osoba.

1 pokoj  …………… čtyřlůžkový / cena 400 kč. /  osoba.

1 pokoj  …………… dvoulůžkový / cena 800 kč. / osoba.

2 pokoje …………… třílůžkové + možnost přistýlky /800 kč. / os.

Snídaně ……………. 80 kč.

Bohatá nabídka obědů a večeří.

Toto ubytování si, prosím, v případě Vašeho zájmu zajistěte pokud možno včas, bude opravdu záležet na rychlosti Vašeho rozhodnutí!

 

 

 

Ubytování – varianta č. 3 – ubytování v soukromí – Penzion U Sadílků, Plasy

 

V tomto případě se jedná o malý rodinný Penzion, který se nachází cca. 1,5 kilometru od areálu Sokola Plasy, centra letošního 12 celostátního setkání. V tuto chvíli je pro naše potřeby zarezervovaný jeden čtyřlůžkový pokoj! Opět tady platí, že rychlost je rozhodující!

Info.: www.chalupakpronajmu.webnode.cz

objednávky: sadilekplasy@centrum.cz nebo tel.: + 420 373 322 323

 

 

Ubytování – varianta č. 4 – Restaurace a ubytovna býv. ,, Komunál“ Plasy

 

Tato velmi slušná ubytovna se nachází nedaleko nádraží, na okraji města cca. 1,5 km. od areálu

Sokola Plasy, místa konání hlavní části 12 celostátního setkání.

Objednávka ubytování na tel.: 774 290 723 , přímo u majitele pana F. Ajdariho!

Placení po dohodě s majitelem, podle jeho vyjádření při Vašem příjezdu!

 

Cena ………………………………   150 kč. / os. / noc

 

Přímo ve městě se dále nachází několik restaurací  např. Na Špici, U Suků, Zámecká restaurace,

Pizzeria ,, Barrandov“ nebo Čínské bistro, kde je možné občerstvení či několik obchodů s potravinami, kde je možnost si případně nakoupit! Přímo v konventu plaského kláštera se nachází obchůdek s bylinkami, keramikou a dalšími podobnými suvenýry! V případě krásného počasí můžete také využít zcela nového koupaliště, které se nachází uprostřed města, za rybníkem.

 

Ubytování – varianta č. 5 – Penzion Kateřina, Kralovice

 

Penzion Kateřina se nachází cca. 12 km. severně od Plas v samém centru města Kralovice, přímo na náměstí Osvobození. Penzion Vám nabízí nadstandartní ubytování ve dvou  až čtyřlůžkových pokojích! INFO.: www.penzionkaterina.wz.cz

 

Cena: 400 kč. / os. / noc,  při delším pobytu možná sleva! Pro potřeby našeho setkání jsou v tuto chvíli zarezervovány všechny pokoje Penzionu Kateřina!

Pro členy o.s. Donor, děti a  jejich rodiče či personál Transplantační Jednotky FN Motol Praha je domluvena 50% sleva, kterou všichni obdrží na základě předem domluveného hesla!

Heslo se případní zajemci z řad výše zmíněných lidiček dozví na mailu: MoulisPavel@seznam.cz

nebo tel.: + 420 602 891 512!

 

Objednávky ubytování či případné dotazy: mail: penzionkaterina@volny.cz

 

nebo na tel.: 776 646 494  pí. Alena Šimsová / majitelka Penzionu!

 

 

Vážení přátelé,

pevně věřím, že si z naší nabídky ubytování v rámci 12 celostátního setkání odboček OP FO SK SLAVIA Praha, setkání všech slávistů vyberete a  zároveň budete také spokojeni! Vaše případné dotazy zasílejte na e-mail:

MoulisPavel@seznam.cz  nebo na tel.: 602 891 512,  rád  Vám odpovím!

 

Další informace : www.fo-slavia.cz nebo www.slaviazilov.ic.cz

 

,, Slavisté, jsme jedna rodina aneb oslavme společně 120.VÝROČÍ ZALOŽENÍ SPORTOVNÍHO KLUBU SLAVIA PRAHA!“

 

VÍTEJTE POPRVÉ NA ZÁPADĚ ČECH! TĚŠÍME SE NA VAŠI HROMADNOU ÚČAST, NASHLEDANOU V PLASÍCH!

 

SLAVIA NAVŽDY!!!

 

 

Jménem naší odbočky FO-OP SK SLAVIA Praha ŽILOV a

všech pořadatelů 12 CELOSTÁTNÍHO SETKÁNÍ

 

 

Pavel Moulis,

člen celostátního výboru FO-OP SK SLAVIA Praha, jednatel odbočky OP. Žilov