Diskuzní fórum Odboru přátel

Na webové adrese www.odborpratel.cz/diskuze jsme zprovoznili internetové diskuzní fórum převážně pro členy Odboru přátel.

Diskuzní fórum FOO OP

Hlavním důvodem jeho zprovoznění, je kvalitní předávání informací jak z výboru a sekretariátu směrem k odbočkám a jednotlivým členům tak i směrem opačným.

Budou zde zveřejňovány informace o distribuci vstupenek na vybraná utkání nebo informace o zájezdech na zápasy s Odborem přátel, rovněž bude možné k těmto tématům přidávat dotazy či upřesnění.

Uživatelé celého diskuzního fóra mohou mít různá uživatelská oprávnění. Pokud tedy navštívíte stránky fóra bez registrace, uvidíte jenom jeho veřejnou část. Až po vaší registraci a následném přidání oprávnění se vám zobrazí další fóra příslušná vašemu oprávnění.

Možnost přidávat komentáře k jednotlivým zápasům nebo si domluvit společný výjezd.

Mezi veřejnosti skrytá fóra patří například ODBOČKY. Zde má možnost každá z odboček požádat o zprovoznění vlastního fóra, do kterého budou mít možnost nahlížet a přispívat pouze členové konkrétní odbočky a nikdo jiný. Na fóru je taktéž samostatná diskuze pro předsedy odboček určená pouze pro vedení odboček a diskuzi se sekretariátem a výborem OP.

Doporučujeme tedy všem registraci přímo zde, abyste nepřišli o aktuální informace. Po registraci obdržíte email, kde musíte svou registraci potvrdit. Následně vám v co nejkratší době naši administrátoři přidělí správné oprávnění. Dotazy či připomínky neváhejte psát do fóra HELP DESK.

Za výbor Odboru přátel

David Ocetník
hospodář
Fotbalový oddíl SK Slavia Praha – Odbor přátel z.s.

2 thoughts on “Diskuzní fórum Odboru přátel

  1. Pingback: Akce odboček se zástupci Slavie – ODBOR PŘÁTEL

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..